На ринок ліфтового господарства у Рівному виходить серйозний гравець: відтепер ліфтове обладнання у Рівному можна замовити у ТОВ «Завод Євроформат»

Українські ліфти можуть бути якісними та з європейськими стандартами, що і доводить ТОВ «Завод Євроформат». Це провідний український виробник ліфтів із виробничими потужностями в Києві, що експортує продукцію в країни Європи із 2015 року.

Потужності ТОВ «Завод Євроформат» дозволяють виготовляти до 120 ліфтів на місяць. До того ж, усі процеси на підприємстві підпорядковані суворим вимогам системи менеджменту якості відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001, а всі запчастини виготовлені на сучасному обладнанні у Києві. Зокрема, в Україні заводом виготовлено вже понад 1000 ліфтів з нуля та реконструйовано 2000 підйомників. До всьго, цей завод – єдиний в Україні, що має власну випробувальну шахту. Також, підприємство надає цілий спектр послуг, пов’язаних із проектними роботами, сервісним та гарантійним обслуговуванням, заміною ліфтового обладнання.

Відтепер співпрацювати та замовляти запчастини у потужного підприємства «Завод Євроформат» можна і на Рівненщині. Керівник ТОВ «Рівне Дім Сервіс» Микола Ніколайчук провів робочу зустріч із власниками ТОВ «Завод Євроформат». Перемовини пройшли вдало, в результаті яких представники обох сторін заключили угоду. ТОВ «Рівне Дім Сервіс» стало офіційним представником ТОВ «Завод Євроформат» у Рівному та Рівненській області.

Реалізовані проекти підприємства ТОВ “Завод Євроформат”:

м. Київ, бул. Вацлава Гавела, 6-ж
м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 35
м. Київ, бул. Дружби Народів, 14-16

Те, що у Рівному з’являється постачальник нових європейських послуг та запчастин для ліфтового обладнання ще й напряму впливатиме на вартість, оскільки чим більше пропозицій на тому чи тому ринку послуг, тим приємнішою буде ціна для мешканців багатоквартирних будинків, які потребують якісних ліфтів та запасних частин до підйомників.

Мешканці можуть мати ліфти вітчизняного виробництва єропейської якості, а також можуть придбати всі запчастини до ліфтів – від кнопки виклику до повністю укомплектованого ліфта через офіційних представників ТОВ «Завод Євроформат» – ТОВ «Рівне Дім Сервіс».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *