На Фабричній, 20 відбулась акція “Малюємо стіни правильно”

На жаль, у багатьох будинках ремонт під’їздів відбувався ще за радянських часів. До того ж, неприємна навколишня обстановка сприяє тому, що у під’їздах можуть валятись недопалки та пляшки з-під випитого алкоголю.

Фабрична, 20 до ремонту

Охайне ж приміщення, навпаки спонукає до того, щоб підтримувати чистоту й надалі. Саме тому, 30 березня у гуртожитку на вулиці Фабрична 20 у рамках соціальної ініціативи відбулась акція «Малюємо стіни правильно». Організатором акції став керівник управлінської компанії «Рівне Дім Сервіс» Микола Ніколайчук. Напередодні заходу працівники компанії «Рівне Дім Сервіс» підготували приміщення до подальшої роботи: пошпаклювали проблемні ділянки, у кілька шарів пофарбували стіни білою фарбою.

Побілили стіни

Головною метою заходу було долучити до участі діток, які проживають у гуртожитку та розмалювати хол під’їзду яскравими барвами.

Художниця показує, як малювати
  • У межах соціального проекту було вирішено провести акцію, до якої долучили якомога більше діток. Важливими були щасливі дитячі оченята та усмішки малюків, які із задоволенням долучились до заходу і кілька годин поспіль своїми руками розмальовували під’їзд. Ця ініціатива була покликана показати всім мешканцям міста, що маленькі зміни із свого будинку – крок у велике майбутнє – Микола Ніколайчук (керівник ТОВ “Рівне Дім Сервіс” та організатор акції).
Юні художники

  • У підсумку на захід прийшло близько 30 діток із батьками, які з охотою долучились до акції.
  • Малювати дуже сподобалось, отримали позитивні враження від процесу. Хоча, спершу не знали що робити. Потім, коли почали малювати, то хвилювалися, щоб все було красиво. Згодом хвилювання відійшли, і стало цікаво, з’явилось натхнення. Після того, як ми розмалювали під’їзд – у приміщенні одразу стало веселіше (Дарина та Аня – маленькі художниці).

  • В кінці акції кожному учаснику роздавали солодкі подарунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *