ТОВ “Рівне Дім Сервіс” забезпечує пожежну безпеку багатоквартирних будинків

Не тільки в опалювальний сезон, а й влітку підвищена пожежонебезпека у зв’язку з високими температурами. У цей період сезону особливо важливо дотримуватись правил безпеки не тільки у лісі біля вогнищ, а й у своїх   домівках.

Вогонь здавна допомагає у людям у побуті, оскільки дає тепло та й допомагає у приготуванні їжі. Натомість кожна медаль має і зворотній бік, бо полум’я – це ще й надзвичайно небезпечна річ. Навіть невеликий сірник може спричинити масштабну катастрофу. Тому, надзвичайно важливо дотримуватись правил пожежної безпеки, аби убезпечити не тільки себе, а й своїх сусідів. Відповідальність рятує життя, адже легше запобігти пожежі, аніж її загасити.

Для того аби вберегти себе  варто знати та запобігати таким чинникам, які становлять ризик займання:

* Невиконання жителями вимог пожежної безпеки або неуважна поведінка, в тому числі гра дітей з вогнем;

* Невиконання вимог безпеки під час використання систем місцевого опалення (печей, плит і т.д.), електричних приладів і пристроїв;

* Порушення вимог під час зберігання небезпечних речовин і матеріалів тра під час прповедення вогневих робіт;

* Умисні дії жителів щодо створення умов, що сприяють виникненню і поширенню пожежі.

З метою попередження виникнення пожеж  та для посилення пожежної та техногенної  безпеки ТОВ «Рівне Дім Сервіс» проводить низку заходів:

Þ Проведено перевірку стану пожежної безпеки виробничих, складських приміщень та житлових будинків, їх протипожежну готовність до експлуатації;

Þ Підвальні приміщення, горища, технічні поверхи, ліфтові шахти очищено від сміття;

Þ Постійні профілактичні огляди та ремонт електромереж;

Þ   Вивішена протипожежна агітація у коридорах

Þ Майстри дільниць проводять роботи щодо навчання населення правил пожежної безпеки під час використання електропобутових приладів, необережності під час паління, необережного поводження з вогнем,  щодо безпечного використання газу в побуті, підвищення рівня відповідальності квартиронаймачів за справний стан і безпечне користування газовими приладами.

Важливо проводити огляд житлових приміщень на виявлення пожежонебезпечних речей. Працівники ТОВ “Рівне Дім Сервіс” регулярно проводять такі обстеження та в обов’язковому порядку дають приписи мешканцям для усунення проблем. Такі дії допомагають запобігати надзвичайним ситуаціям. 

ТОВ “Рівне Дім Сервіс” закликає Вас дотримуватися правил пожежної безпеки!  У разі ж виникнення небезпечної ситуації телефонувати на 101.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *